Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
540 000 € 3 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 701 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
300 000 € 1 380 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 217 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
90 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
262 500 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4