Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
Price on request
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 4300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
900 000 € 2 570 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1045 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1