Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
78 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
90 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
110 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
110 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 400 000 € 20 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2