Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
1 150 000 € 7 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
950 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 4900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
500 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
300 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
240 000 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
950 000 € 9 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5