Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
3 500 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 6500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
150 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.