Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
95 000 € 560 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
289 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
35 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 143 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
38 000 € 540 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4035 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
35 000 € 450 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 138 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.