Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
195 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 1851 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
240 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
390 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
400 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
800 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
165 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
420 000 € 4 200 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.