Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
310 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
400 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 4
For Sale
400 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
650 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
278 000 € 620 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.