Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
330 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
300 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 143 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 500 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1023 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 12
For Sale
640 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
120 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 228 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
420 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 610 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.