Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
420 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 252 sq.m.
  • Plot Area: 589 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
180 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 155 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
950 000 € 6 550 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 800 000 € 6 220 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
800 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.