Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
150 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
150 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
870 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 9800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
600 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1560 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.