Compare properties

Property price in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
158 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 777 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
110 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
47 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 32 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 1

Property prices in Greece - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 41828 objects.