Compare properties

Real Estate in Central Macedonia

Found 8550 listings:
For Sale
75 000 € 1 150 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
200 000 € 1 330 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 540 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
140 000 € 970 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
62 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
97 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 33 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1