Compare properties

Real Estate in Central Macedonia

Found 8550 listings:
For Sale
220 000 € 2 080 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 2050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 2 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
80 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 53 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
190 000 € 2 750 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 480 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 520 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 11
For Sale
95 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 2 570 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 148 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
320 000 € 900 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 357 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4