Compare properties

Real Estate in Crete

Found 3561 listings:
For Sale
230 000 € 1 920 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 234 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
86 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
160 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 336 sq.m.
  • Plot Area: 378 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
800 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
150 000 € 910 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 205 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 770 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
330 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3