Compare properties

Real Estate in Forte dei Marmi

Found 92 listings:
For Sale
5 700 000 € 22 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 500 000 € 6 380 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 600 000 € 11 430 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 500 000 € 16 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 000 000 € 6 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6