Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 400 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
300 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Plot Area: 330 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
650 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
970 000 €
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
420 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 161 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 950 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 000 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 1113 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 361 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 390 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 6600 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 5 400 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2