Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 100 000 € 11 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 250 000 €
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 23
  • Bathrooms: 26
For Sale
3 590 000 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 000 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
22 000 000 € 10 410 € / sq.m.
  • Area: 2114 sq.m.
  • Plot Area: 75000 sq.m.
  • Bedrooms: 15
For Sale
6 000 000 €
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 500 000 € 29 170 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
450 000 €
  • Plot Area: 7800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
700 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5