Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 200 000 € 4 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
430 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 261 sq.m.
  • Plot Area: 340000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
170 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
335 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 32 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 600 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 487 sq.m.
  • Plot Area: 45000 sq.m.
  • Bedrooms: 4