Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
780 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 500 000 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
1 300 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
460 000 € 5 110 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
420 000 € 3 650 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
460 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 900 000 € 6 790 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 000 000 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 800 000 € 7 370 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 900 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 1300 sq.m.
  • Plot Area: 1640 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 10
For Sale
4 500 000 € 18 750 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
5 700 000 € 22 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 050 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 950 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
590 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2