Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 350 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
750 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 350 000 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
875 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1 hectares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 5 hectares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 000 000 € 11 430 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 900 000 € 13 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1230 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 180 000 € 9 290 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 900 000 € 9 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3