Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
314 600 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
524 300 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 631 300 € 5 440 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 281 700 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 307 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 631 300 € 6 530 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
358 900 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2