Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 949 100 € 6 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 134 500 € 7 380 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
9 450 400 € 11 960 € / sq.m.
  • Area: 790 sq.m.
  • Plot Area: 33000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
4 725 200 € 7 460 € / sq.m.
  • Area: 633 sq.m.
  • Plot Area: 11440 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 126 300 € 6 970 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 362 600 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 810 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4