Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 000 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
340 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 850 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 900 000 € 6 790 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 000 000 € 8 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 700 000 € 9 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 000 000 € 12 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 200 000 € 9 360 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 950 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4