Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 890 100 €
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 315 800 € 13 810 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
3 845 100 € 24 030 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 771 900 € 7 090 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 126 300 € 6 860 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 953 200 € 4 920 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 244 500 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 185 400 € 6 240 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4