Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
1 350 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
6 200 000 € 13 780 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
900 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 800 000 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 11 110 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 490 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 2 hectares
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9
For Sale
4 000 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
890 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3