Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
890 000 € 4 940 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 400 000 € 6 860 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 360 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 300 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 680 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 414 sq.m.
  • Plot Area: 1 hectares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 500 000 € 6 940 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 100 000 € 11 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 150 000 € 11 060 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 600 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 42 hectares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
875 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1 hectares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 750 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 748 sq.m.
  • Plot Area: 13 hectares
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 550 000 € 6 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4