Compare properties

Property price in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
4 725 200 € 8 010 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 2

Property prices in Italy - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 7725 objects.