Compare properties

House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m. For Sale

Kotor, Montenegro
209 000 €
1 610 € / sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
House in Montenegro, Kotor, 130 sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.

Details

  • To the sea: 800 meters
  • To the airport: 25 kilometers

Location

Request object's relevance