Compare properties

Real Estate in Montenegro

Found 5184 listings:
For Sale
630 000 € 2 930 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 324 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 195 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 290 000 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 300 000 € 5 760 € / sq.m.
  • Area: 573 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 350 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
365 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
495 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 535 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3