Compare properties

Real Estate in Montenegro

Found 5184 listings:
For Sale
191 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
230 000 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
200 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 83 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
338 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 169 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2