Compare properties

Real Estate in Portugal

Found 3334 listings:
For Sale
450 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
710 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 500 000 € 10 620 € / sq.m.
  • Area: 518 sq.m.
  • Plot Area: 2610 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
675 000 € 4 590 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
550 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 400 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1218 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
780 000 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
545 000 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1157 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 000 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1470 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
980 000 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 990 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 250 000 €
  • Plot Area: 1570 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
895 000 €
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
4 000 000 €
  • Plot Area: 67000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
840 000 €
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
200 000 €
  • Plot Area: 422 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
385 000 €
  • Plot Area: 3375 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 €
  • Plot Area: 2060 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6