Compare properties

Real Estate in Portugal

Found 3334 listings:
For Sale
986 800 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 346 sq.m.
  • Plot Area: 819 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
995 000 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
550 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Plot Area: 17480 sq.m.
  • Bedrooms: 11
  • Bathrooms: 6
For Sale
550 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 8960 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 22000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 5