Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
338 100 € 4 510 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
305 000 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
1 600 000 € 6 080 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
2 000 000 € 12 900 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4