Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
98 900 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
109 500 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
150 000 € 1 870 € / sq.m.

Bungalow, Eparchia Pafou, Republic of Cyprus

Eparchia Pafou, Republic of Cyprus Details
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
470 300 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 1387 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
106 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 650 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 686 sq.m.
  • Plot Area: 1471 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5