Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 175 300 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
740 400 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 879 500 € 7 200 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1526 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 291 800 € 4 580 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 582 700 € 8 590 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 527 900 € 4 010 € / sq.m.
  • Area: 381 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 351 600 € 4 900 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
675 200 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
716 900 € 5 970 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 151 800 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 115 500 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 645 400 € 5 480 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 115 500 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 290 800 € 6 580 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4