Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
5 150 000 € 4 900 € / sq.ft.
  • Area: 1050 sq.ft.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
791 000 € 7 060 € / sq.ft.
  • Area: 112 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
682 000 € 5 930 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
627 000 € 2 940 € / sq.ft.
  • Area: 213 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
505 000 € 2 320 € / sq.ft.
  • Area: 218 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
505 000 € 2 370 € / sq.ft.
  • Area: 213 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4