Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
550 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
320 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
140 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
169 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 4100 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
70 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
95 000 € 950 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 827 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
290 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 214 sq.m.
  • Plot Area: 1825 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
95 000 € 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
40 000 € 620 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
260 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 865 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 150 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 157 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4