Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
550 000 € 7 330 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 98 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 700 000 € 7 690 € / sq.m.
  • Area: 221 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
750 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
575 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 1126 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 600 000 € 6 050 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
850 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 372 sq.m.
  • Plot Area: 731 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
120 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1