Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
220 000 € 920 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
22 500 000 € 107 140 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
450 000 € 3 040 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 148 sq.m.
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
110 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
450 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
280 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2