Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
1 100 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
355 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 205 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
320 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
220 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
400 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
330 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 218 sq.m.
  • Plot Area: 2607 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
270 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4