Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
115 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
200 000 € 1 820 € / sq.m.

Other Central Macedonia, Greece

Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 470 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
265 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
85 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
190 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 138 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
280 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
160 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
820 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
950 000 € 3 650 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4