Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
600 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 544 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
800 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
120 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
150 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 4160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 1130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
530 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
35 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
530 000 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 396 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 000 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
315 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3