Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
350 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 000 000 € 4 240 € / sq.m.
  • Area: 472 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
140 000 €
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 200 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
550 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 299 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
38 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 42 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
450 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 298 sq.m.
  • Plot Area: 1220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 350 000 € 7 120 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 651 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 100 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
385 000 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Plot Area: 117 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1