Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 400 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 5300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
850 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
780 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 413 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
400 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 255 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
790 000 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
360 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
140 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8