Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
Price on request
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 225 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 250 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 597 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 400 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
85 000 € 850 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
600 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
2 000 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
950 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
276 500 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
220 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2