Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 500 000 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 378 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1620 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
170 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 44 sq.m.
  • Plot Area: 101 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
80 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 200 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 28000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
82 000 € 510 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
150 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 7500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2