Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
530 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 272 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
199 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
160 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
Price on request
  • Area: 708 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 000 000 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 567 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
600 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
200 000 € 1 330 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2244 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 400 000 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 1192 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 200 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
600 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
400 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 245 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
86 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1