Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
120 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 703 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
415 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
700 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
55 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 695 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
450 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
675 000 € 2 930 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
710 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 245 sq.m.
  • Plot Area: 2506 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
660 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 222 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
80 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
800 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
420 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5