Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
158 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
430 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 7690 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 850 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
150 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2